Přihlášení

Termíny do konce roku jsou: 20.9. (středa), 12.10. (čtvrtek), 15.11.2017 (středa) vždy od 17:00 - 20:00.

Připravili jsme pro vás inovaci a naše standardní setkání doplníme o použití neurověd v praxi.

Jsme architekty svého úspěchu - neurovědy v praxi HR profesionálů

HR profesionálové se naučí pracovat sami se sebou a svým myšlením, se svými partnery, interními i externími klienty a kandidáty. Porozumí lidskému myšlení, jak funguje podvědomí a komunikace, nastaví si mysl na úspěšné dosažení svých cílů a zbourají své bariéry. Získají řadu technik a nástrojů pro použití ve své práci i soukromém životě.

O své zkušenosti se s námi podělí Martina Mráčková (Internationally Certified NLP Master & Trainer, Internationally Certified Hypnotherapist).

Setkání budou hodně praktická. Dozvíte se základy teorie a postupně se naučíte techniky sami využívat v praxi. Na konci každého setkání si stanovíte svůj plán, co konkrétně chcete udělat/ změnit.

V ZÁŘÍ si mimo jiné rovnou vyzkoušíte, jak přepsat svou mysl, abyste byli úspěšní. Zaměříme se na situace, ve kterých se necítíte příjemně. Následně společně vydefinujeme, co nám brání dosahovat úspěchu ve firmě (konkrétně). Na konci se domluvíme, jak budete chtít využít další dvě setkání. Námětů máme hodně. Prioritu si určíte sami. 🙂

Chci se přihlásit a být architektem svého úspěchu

Pokud bude více účastníků, domluvíme více facilitátorů. Přihlaste se tedy prosím včas.

Potkáváme se v Adato Paradigma, v ulici Nádražní 740/56, Praha 5.

Rozšiřování platformy

Chcete uspořádat setkání i ve Vašem městě? Uvítali byste setkání v angličtině nebo v jiném jazyce? Troufnete si na facilitaci nebo víte o někom, kdo to zvládne? Spojte se s námi.