Zakladatelka a facilitátorka: Hana Holá
LinkedIn_logo_initials

Personalistika mě nadchla při studiu na VŠE v Praze a brzy jsem věděla, že je to směr, kterému se budu věnovat. Již na konci studií jsem začala pracovat jako HR manažerka. Během 7 let jsem postupně měla zodpovědnost za vedení personalistiky ve třech firmách v oblasti distribuce, obchodu a stavebnictví. Při rodičovské dovolené jsem cítila velkou touhu pomoci pozvednout kvalitu HR týmů a zvýšit přínos HR pro firmy. Začala jsem učit personalistiku na vysokých školách a pomáhat tak začínajícím i zkušenějším personalistům. Nyní vyučuji na VŠEM, MÚVS při ČVUT a Business Institutu. Současně ve mně uzrála myšlenka na neziskovou rozvojovou platformu HR for HR.

Mou hlavní profesí i vášní 🙂 je koučink. Více na http://www.hanahola.cz/ nebo https://www.zivotjakohra.cz/kouci/hana-hola.

Budu facilitovat setkání a v případě potřeby budu hledat další facilitátory. Pokud bude zájem, budu sdílet koncepci s dalšími HR nadšenci, kteří by chtěli zavést setkání i v jiných městech nebo v jiných jazykových mutacích.

Facilitátorka: Martina Mráčková
LinkedIn_logo_initials

Martina povede zejména části týkající se neurověd v praxi HR profesionálů. Má 13 let zkušeností v manažerském poradenství a interním HR Managementu v IT, prodeji a marketingu, nastavuje HR procesy a metodiky, vede lidi, trénuje neurovědy v praxi, v koučování používá rychlé a účinné transformační neuro techniky. Je autorkou unikátní metodiky Neuro recruitment, kde využívá poslední poznatky a metody neurověd v recruitmentu. Ve své praxi rozvíjí techniky pro transformaci myšlení a odstranění vnitřních bariér a limitů, otevírá klientům potenciál v podvědomí a vede je k dosažení úspěchu. Pracuje také s klienty v těžkých životních situacích a pomáhá jim najít lepší budoucnost. Více o Martině a jejím zaměření se dočtete na NEA Academy.

Účastníci jsou například personalisté z firem:

AVE
ComAp
Jacobs Douwe Egberts
etnetera